Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 55 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1500W |
| Slice Thickness | 2-30mm |
| Speed | 280r/min |
| Weight | 100kg |
| Model Number | 660 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Size | 89*44*77cm |
| Production capacity | 200KG/H |
Instock
There are no reviews yet.