Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 59 × 60 cm |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.0mm/2.5mm/3.5mm/5mm/7mm/10mm/15mm21mm |
| Speed | 170r/min |
| Weight | 32 |
| Model Number | TF-01 |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.