Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 64 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 530W |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Electric meat slicer |
| Model | 32F |
| Power | 530W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Product number | JD1957B |
Instock
There are no reviews yet.