Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 18 × 40 cm |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 1-15mm |
| Speed | 200 |
| Weight | 5kg |
| Model Number | GJ802 |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Certification | GMP |
| Voltage | 220V-240V |
| Blade diameter | 190mm |
| Material | stainless steel |
| Product size | 425*108*312mm |
| Function 1 | Electric slicer |
| Function 2 | Multifunctional slicer |
| Function 3 | Electric meat cutter |
| Function 4 | Slicer |
Instock
There are no reviews yet.