Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 70 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Fully automatic slicer |
| Model | BST-250Y3 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 550W |
| Product number | JD2155B |
Instock
There are no reviews yet.