Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 55 × 113 cm |
| Wattage | 2200W |
| Slice Thickness | 0.3-10mm |
| Speed | 80 pieces/minute |
| Weight | 200kg |
| Model Number | T40A |
| Brand Name | ACE HEART |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V |
| Machine size | 115 * 41 * 96cm |
| Work efficiency | 1 volume |
Instock
There are no reviews yet.