Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 32 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, ASAKI |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Food Shop, Food & Beverage Shops |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Hot Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/50Hz or 110V/60Hz |
| Power | 750W |
| Dimension(L*W*H) | 65.5*32.5*53.5cm |
| Weight | 25 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Application fields | Snack food factory, Commercial catering, Vegetable processing plant |
| Machinery Function | Fruit and vegetable slices |
| Raw material | Fruit, Vegetables |
| Output product name | vegetable cutting machine |
| Key Selling Points | Famous brand PLC |
| Grater discs | 3mm, 4.5mm, 7mm |
| Slicer discs | 2mm, 4mm |
| Drain disc | 1 |
| After Warranty Service | No service |
| After-sales Service Provided | Video technical support |
Instock
There are no reviews yet.