Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 750W |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | Fully automatic slicer |
| Model | 32 |
| Power | 750W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Product number | JD1827B |
Instock
There are no reviews yet.