Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 47 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 3.5mm/5mm/7mm/10mm |
| Speed | 1400R/min |
| Weight | 26KG |
| Model Number | QRJ-CL1 |
| Brand Name | Dananhai |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Stainless steel |
| Size | 420*440*350mm |
| Product features | slice / shred / diced / mince |
| Voltage | 110V/220V |
Instock
There are no reviews yet.