Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 45 × 44 cm |
| Wattage | 1100W |
| Slice Thickness | 3.5 |
| Speed | 1400 |
| Weight | 25KG |
| Model Number | JT-Q519 |
| Brand Name | Linboss |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.