Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 3000W |
| Slice Thickness | 3.5-40mm |
| Speed | 300-500 kg/h |
| Weight | 170KG |
| Model Number | Q5-RD |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V |
| Production capacity | 300-500 kg/h |
| Machine size | 1200 * 550 * 850mm |
| Maximum processing size | 200 * 60 * 70mm fresh meat |
Instock
There are no reviews yet.