Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 62 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 3000w |
| Slice Thickness | 10-50mm |
| Speed | 1400r/min |
| Weight | 220kg |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Conveyor belt | 310*1500mm |
| Size | 1300*600*900mm |
| Production capacity | 400-750kg/H |
Instock
There are no reviews yet.