Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 47 × 91 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 2200w |
| Slice Thickness | 2.5mm3.5mm5mm7mm10mm15mm21mm |
| Speed | 400kg/h |
| Weight | 55kg |
| Model Number | QRJ-L |
| Brand Name | Dananhai |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated voltage | 220V |
| Rated current | 6.24A |
| Rated power | 2.2KW |
| Production capacity | 400kg/h |
| Size | 37*41*81cm |
| Product weight | 55KG |
Instock
There are no reviews yet.