Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 1-15mm Adjustable |
| Speed | 280r/min |
| Weight | 3.89kg |
| Model Number | S29 |
| Brand Name | DSS-F |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated voltage | 220V-240V |
| Blade diameter | 190MM |
| Machine size | 282 * 293 * 427mm |
Instock
There are no reviews yet.