Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 72 × 80 cm |
| Wattage | 240W |
| Slice Thickness | 3mm 4mm 6mm |
| Speed | 280r/min |
| Weight | 12.5kg |
| Model Number | Q20 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Size | 22 * 23.5 * 46.5cm |
Instock
There are no reviews yet.