Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 46 × 67 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | Not Available |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Voltage | 220V |
| Power | 180W/370W |
| Weight | 46 KG |
| Dimension(L*W*H) | 520*450*660mm |
| Warranty | 1 Year |
| After Warranty Service | Online support |
Instock
There are no reviews yet.