Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 40 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.5mm/3.5mm/5mm/7mm/10mm/15mm/20mm |
| Speed | 175r/min |
| Weight | 31kg |
| Model Number | CJ-001 |
| Brand Name | ACE HEART |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Desktop Vegetables Fruits Fresh Meat Cutting Machine |
| Voltage | 110V/220V |
| Meat cutting output | 110kg/H |
| Shredded output | 120kg/H |
| Machine size | 46*30*44cm |
Instock
There are no reviews yet.