Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Wattage | 1500W |
| Slice Thickness | 2.5mm3.5mm5mm7mm10mm15mm21mm |
| Speed | 280r/min |
| Weight | 25kg |
| Model Number | TS-1 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V |
| Size | 47*28*49cm |
| Blade diameter | 105mm |
| Features | easy to disassemble, easy to install |
| Production capacity | 150kg/H |
Instock
There are no reviews yet.