Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 56 × 90 cm |
| Wattage | 360W |
| Slice Thickness | Adjustable |
| Speed | 810r/min |
| Weight | 45kg |
| Model Number | Q40 |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.