Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 75 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 750W |
| Slice Thickness | 3.5mm |
| Speed | 1400 |
| Weight | 100KG |
| Model Number | CHD-100 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Slice size | 2-20mm (adjustable) |
Instock
There are no reviews yet.