Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Speed | 60kg/h -120kg/h |
| Weight | 15kg, 15kg |
| Model Number | DGQ-12 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Multifunctional slicer |
| Model | DGQ-12 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Cutting output | 60kg/h |
| Slicing output | 120kg/h |
| Product number | YD0258D |
Instock
There are no reviews yet.