Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Control mode | Push Button |
| Power | 80W |
| capacity | 1800ml |
| rotate speed | 130 rpm |
Instock
There are no reviews yet.