Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 33 cm |
| Wattage | 150W |
| Slice Thickness | adjustable |
| Speed | – |
| Weight | About 5kg |
| Model Number | xqh682gf |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.