Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 25 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 1-15mm |
| Weight | 4.9KG |
| Model Number | 0001 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
| Product name | Slicer |
| colour | Silver |
| Power | 200W |
| Blade diameter | 190mm |
| Adjustable thickness | 1-15mm |
Instock
There are no reviews yet.