Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 48 cm |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.5mm/3.5mm/5mm/7mm10mm15mm21mm |
| Speed | 200 pieces/h |
| Weight | LY-330 |
| Model Number | LY-330 |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Certification | FCC, RoHS |
| Brand | Jinke |
| model | Type 85 |
| Rated voltage | 110V/220V-240 |
| Color classification | Light grey |
| Applicable object | Meat products/bean products/vegetables |
| size | 34-43inch, 425*410*340mm |
| Place of Origin | China |
| Motor type | Pure copper wire |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.