Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 96w |
| Weight | 11.8KG |
| Model Number | SD3168AL |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| name | Electric slicer |
| power | 96W |
| voltage | 110/220V |
| Chute size | 19cm*14cm |
| yield | 150 kg/h |
| slice thickness | 0.1-10 mm adjustable |
| rotational speed | 130rpm |
| Cutter head size | 31cm |
| function | Carrot slicer, Cabbage shredder |
| size | 415*400*455mm |
| net weight | 11.8kg |
Instock
There are no reviews yet.