Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 15 cm |
| Wattage | 1w |
| Slice Thickness | 3.5mm |
| Speed | 1400 |
| Weight | 6.5 |
| Model Number | DAO |
| Brand Name | JAGDE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.