Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 35 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 750W |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Electric Meat Processing Machine |
| Power | 600W |
| Voltage | 110V/220V 50/60Hz |
| Product number | JD1947B |
Instock
There are no reviews yet.