Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| brand | CAMOCA |
| voltage | 220V |
| power | 400W |
Instock
There are no reviews yet.