Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 62 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | B2 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | B2 |
| Cutting area | 300*300mm |
| Cutting distance | 15~270mm |
| Default cutting distance | 22.5*22.5 mm |
| Product number | JD0321B |
Instock
There are no reviews yet.