Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Model Number | JF-75A |
| Gender | Unisex |
| Features | electronic |
| Type | Toy Submachine Gun |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ZHENDUO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.