Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 35 × 33 cm |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 1-15mm |
| Model Number | Slicing machine |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Slicing machine |
| Model | SL4382 |
| Power | 200W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Blade diameter | 190mm |
| Product number | JD2104B |
Instock
There are no reviews yet.