Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 38 × 59 cm |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.0-20MM |
| Speed | 170 r/min |
| Weight | 24kg |
| Model Number | TF-001 |
| Brand Name | ACE HEART |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/60HZ 220V/50HZ |
| Blade diameter | 96MM |
| Slice output | 160kg/H |
| Shredded output | 80kg / H |
| Machine size | 30*35*44cm |
Instock
There are no reviews yet.