Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 100W |
| Slice Thickness | 1-17mm |
| Weight | 4.5KG |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features 1 | cut meat machine |
| Features 2 | meat cutter for kitchen |
| Features 3 | electric meat cutter |
| Features 4 | Kitchen machine |
| Features 5 | electric bread slicer |
| Features 6 | cube cutting harvester |
Instock
There are no reviews yet.