Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.5mm/3.5mm/5mm/7mm/10mm |
| Speed | 1400r/min |
| Weight | 23kg |
| Model Number | QRJ-T1 |
| Brand Name | ACE HEART |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V /220V |
| Blade diameter | 85mm |
| Product Size | 300*300*340mm |
| Production capacity | 150kg/h |
Instock
There are no reviews yet.