Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Other Battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Design | Dog |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V 500maH |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LKCOMO |
Instock
There are no reviews yet.