Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 55 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Voltage (V) | 110V |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Manual Defrost |
| Brand Name | acekool |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.