Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 69 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 115 V |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 16.9*24.8*18.5 |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 2.18 Cu.ft |
| Temperature Control | Adjustable Thermostat |
| Model Number | CLF-BSJC62 |
| Material | Metal |
| Certification | ETL |
| Installation | Freestanding |
| Shelf Quantity | <4 Layers |
| Refrigeration Type | Direct Cooling |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | Ca'Lefort |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.