Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 75 × 62 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | AC100-120V/60Hz, AC100-120V/60Hz |
| Power (W) | 75±7.5W(25), 75±7.5W(25) |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 14 x 20.1 x 25.4 inches, 14 x 20.1 x 25.4 inches |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 48L, 48L |
| Temperature Control | Electronic Temperature |
| Model Number | NO-48BT, NO-48BT |
| Material | wood |
| Certification | ETL, CE |
| Installation | Freestanding |
| Shelf Quantity | <4 Layers |
| Refrigeration Type | Air Cooling |
| Temperature Zone | Dual-Zone |
| Brand Name | Needone |
| Origin | Mainland China |
| NO-48BT | Heating and Cooling Temperature Control System |
Instock
There are no reviews yet.