Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 174.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 45W, 110 |
| Freezer Capacity | <60L, 208 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Application | Household |
| Refrigeration Type | Direct Cooling |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Type | Side by side refrigerator |
| Feature | Engery saving and low noise |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Installation | Plug ad socket |
| Material | Stainless steel |
| Fridge Capacity | 374 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 920*750*1750 |
| Model | BCD-582W |
| Quantity of Door | 2 |
| Reversible Door | NO |
| Adjustable leg | Yes |
| Temp Control | Electronics |
| Product dimensions (W/D/H)mm | 920*750*1750 |
| Packing dimensions (W/D/H)mm | 980*825*1845 |
| Net/Gross Wight(Kg) | 98/113 |
| 40 ' HC Container load | 48(handle uninstalled) |
Instock
There are no reviews yet.