Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 97 × 89 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Type | Upright |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Capacity | 201-250L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Temperature Type | Double-Temperature |
| Defrost Type | Auto-Defrost |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.