Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 58 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CB |
| Capacity | <100L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 70w |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Auto-Defrost |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Refrigerator freezer model | refrigerator |
| panel type | Tempered glass panel |
| Cooling method | air cooling |
| Freezer volume | 48L |
| Refrigerator volume | 48L |
| maximum volume | 48L |
| total volume | 48L |
| box door structure | single door |
| How to open the door | side opening |
| refrigeration control system | Electronic temperature control |
| high | 645 |
| depth | 503 |
| Voltage frequency | 220V/50HZ |
| Operating sound dB(A) | 39 |
| Fixed frequency / frequency conversion | Fixed frequency |
| Stacking layer limit | 3 floors |
| smart type | other intelligence |
| Whether it is frost-free | Air-cooled and frost-free |
| Energy efficiency rating | Level 3 |
| Freezer temperature zone | Single temperature cabinet |
| Power cord length | 1 meter |
| power consumption | 0.4-0.6 (excluding 0.6) |
| Display method | LED display |
Instock
There are no reviews yet.