Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 70 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shelf Quantity | <4 Layers |
| Refrigeration Type | Absorption Refrigerator |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | GB1110103 |
| Name | jockey cooling box |
| Size | 56×36.5x42cm |
| Liquor canal length | 15m |
| Output Capacity | 30L/50L |
| Cooling media | Ice |
| Weight | 25kg |
| Outlet temperature | 25-29/3-7deg. |
Instock
There are no reviews yet.