Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 56 × 81 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 300 |
| Model Number | ZF 55W |
| Certification | CE |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.