Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 58 cm |
| Functions | Super Freeze |
| Height | ≤ 89 cm, 580mm |
| Width | ≤ 60 cm, 385mm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Certification | CE |
| Energy Consumption Grade | Grade 2 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Freezer Capacity | <30 liters |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CCC Certificate No. | 2023010701522707 |
| Model | BCD-38 |
| Panel type | VCM laminated board |
| Series | Mini refrigerator |
| Refrigeration mode | Direct cooling |
| Color classification | BCD-38L country Red |
| Door structure | Dual door type |
| Refrigerator freezer model | Freeze storage refrigerator |
| Cooling controlling system | Mechanical thermostat |
| Energy efficiency grade | Level 2 |
| Frequency convertible or not | No |
| Gross weight | 15kg |
| Net Weight | 13kg |
| Maximum volume | 38L |
| Freezing chamber capacity | 13L |
| Power consumption | 0.46Kwh/24h |
| Refrigerating chamber volume | 25L |
| Total capacity | 38L |
| Depth | 375mm |
| Reserved installation width | 10mm |
| Circulation system | Single Cycle |
Instock
There are no reviews yet.