Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Power (W) | 112W |
| Model Number | CH-Z6Y3 |
| Certification | CE |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 105W |
| Rated Frequency | 50HZ |
| Water tank capacity | 1.3 litres |
| Power cord length | 110CM |
| Rated voltage | 220V |
| Single ice cube | 9 |
| Product size | 214*284*299 mm |
Instock
There are no reviews yet.