Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 33 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120W |
| Model Number | HZB-20 |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | RF1019 |
| Model | HZB-20 |
| Voltage | 220V |
| Power | 120W |
| Number of ice trays | 24 |
| Material | Stainless steel |
| 24-hour ice production | 25 kg |
| Package weight | 13KG |
| Package dimensions | 41.5*33*42 |
Instock
There are no reviews yet.