Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 120 × 120 cm |
| Energy Efficiency Rating | Grade 5 |
| Capacity | >501L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 280w |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Auto-Defrost |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Function | Refrigeration |
| Category | Cake counter |
| Refrigeration mode | Air cooling |
Instock
There are no reviews yet.