Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 40 × 44 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 105W |
| Model Number | HZB-20E |
| Certification | CE |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50Hz |
| Ice shape | round ice |
| Ice storage capacity | 0.6kg/80 pieces |
| 24H ice discharge | 15KG |
| Machine weight | 9.5KG |
Instock
There are no reviews yet.