Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 61 × 86 cm |
| Model Number | BD(C)-100 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 538*553*786mm |
| Door No. | Single Door |
| Door Type | Swing Door |
| Power Source | Electric |
| Refrigerating Capacity | 8-15kg/24h |
| Power Consumption (Kwh/24h) | <0.69 |
| Function | Freezing |
| Certification | ce |
| Type | Upright |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Capacity | <100L, 100L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200W |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Household Freezer |
| Model | BD(C)-100 |
| Freezing capacity | 5KG/12H |
| Refrigerant | R290/36g |
| Weight | 23.5KG |
| Voltage: | 220V 50Hz |
| Power | 200W |
| Current | 1.2A |
| Product number | JD0696B |
Instock
There are no reviews yet.